Ubezpiecz auto z nami | Tanie ubezpieczenia OC i AC - Aktualności - Ogłoszenia - Darmowe ogłoszenia drobne

Ubezpiecz auto z nami

Od niedawna w naszym serwisie ogłoszeniowym nie tylko znajdziesz swoje wymarzone auto - teraz możesz je także ubezpieczyć!

Jako Grupa Media Wirtualne Polska chcemy ułatwiać życie naszym Użytkownikom - w związku z tym cały czas rozwijamy nowe funkcjonalności. Już teraz możesz za pośrednictwem naszego serwisu ubezpieczyć swoje auto.
Nie musi to być samochód, który kupujesz w naszym serwisie - przewidzieliśmy również możliwość ubezpieczenia już posiadanego auta, któremu niedługo skończy się polisa.

Jak to zrobić? Nie prostszego!

Wybierz interesujący Cię zakres polisy, wypełnij dane pojazdu i sprawdź dostępne opcje. Ubezpieczenie samochodu w naszym serisie to nawet 50 ofert, które otrzymasz w ciągu 2 minut - tylko tyle potrzeba do wyliczenia składki.

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
SUPLEMENTY DIETY - w naszej ofercie znajdziesz suplementy wspomagające odchudzanie, spalanie tkanki tłuszczowej, przyrost masy mięśniowej, zdrowie, urodę czy potencję.