Aktualizacja oraz opieka nad stronami WordPress przez 6 miesięcy

dodano: 2023.02.06 ważne do: 2025.12.31 wyświetleń: 458
450 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Opieka WordPress

Posiadasz już stronę internetową lub sklep online? Jesteś zajęty rozwijaniem własnego biznesu? Nie masz czasu na administrowanie stroną internetową? Możemy Tobie pomóc oszczędzić czas i pieniądze.

Twój serwis = nasz priorytet

Celem Twojej strony internetowej jest generowanie zysków oraz budowanie relacji z klientami. Jest to kanał, za pośrednictwem którego potencjalni klienci, dostawcy, nowi członkowie personelu i partnerzy mogą współpracować z Tobą. Twoja strona jest niezbędna do sukcesu Twojej firmy. Chcesz mieć pewność, że jest dostępna dla Twoich odbiorców bez żadnych błędów, przerw w działaniu oraz odporna na ataki hakerskie? Wybierz nasze wsparcie, a sam zajmij się rozwijaniem swojego biznesu.

Aktualizacje

Regularnie wykonujemy aktualizacje WordPress, motywu graficznego oraz wtyczek. Dzięki nam masz pewność, że ryzyko wystąpienia usterek lub korzystania z przestarzałych wtyczek jest minimalne. Zawsze aktualny WordPress to podstawa bezpieczeństwa!

Opieka oraz wsparcie przez 6 miesięcy.

- Aktualizacje WordPress i darmowych wtyczek - raz w miesiącu,
- Kopie zapasowe - raz w miesiącu,
- wykrywanie i usuwanie problemów po aktualizacji,
- zabezpieczenie przed podstawowymi atakami i wirusami,
- zabezpieczenie przed spamem.
- Czas reakcji na zgłoszenie - do 24 godzin

W celu opieki nad witryną, wymagane jest udzielenie dostępu FTP do konta hostingowego, a w niektórych przypadkach również do bazy danych strony internetowej. Czasem słabe hostingi i nie tylko chcąc zarobić "stówkę netto" ograniczają czynności na serwerze i potrzebny jest wtedy dostęp do całego panelu serwera.

Ponad 10 lat doświadczenia, profesjonalne doradztwo.

UWAGA !!! Zanim klikniesz kup teraz przeczytaj ze zrozumieniem, a najlepiej skontaktuj się z nami by uniknąć nieporozumienia i nerwów.

Link do aukcji na allegro: 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/aktualizacja-oraz-opieka-nad-stronami-wordpress-evg
Kontakt
webmediastudio
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Idealne Zdrowie - Blog w którym znajdziesz wszystko o zdrowym trybie życia