O nas - Darmowy Serwis Ogłoszeniowy

O nas

Jesteśmy nową formą dla kupujących i sprzedających oraz wynajmujących

Ogloszenia.WirtualneMedia.info to nowa forma dla kupujących i sprzedających, która jest ogromną alternatywą dla dużych portali aukcyjnych oraz płatnych serwisów ogłoszeniowych. U nas korzystanie z serwisu jest całkowicie za darmochę. Tak jest i tak będzie nawet za kilka lat.

Portal nasz przeznaczony jest głównie osobom prywatnym, którym szczególnie zależy na szybkim, łatwym i bezpiecznym sprzedawaniem swoich rzeczy, ale też tym, którzy szukają rzeczy w niskiej cenie tzw. SUPER PROMOCJE.

My nie oferujemy aukcji lecz udostępniamy pośrednictwo w sprzedaży. Nie pobieramy też prowizji od ceny sprzedaży ani też co najważniejsze opłat za zamieszczenie swojego ogłoszenia. Nasi użytkownicy kontaktują się ze sobą bezpośrednio i między sobą ustalają szczegóły dotyczące sprzedaży. Dzięki prostemu logowaniu do portalu za pomocą aplikacji z Facebookiem, w szybki sposób można zacząć dodawać swoje ogłoszenia.

Ogloszenia.WirtualneMedia.info znajdziesz rzeczy nowe jak i używane, sprzedawane przez osoby prywatne z Twojej okolicy lub z całej Polski.

Chcesz kupić mieszkanie, auto, ubranko dla dziecka aaw dobrej cenie? To jesteś we właściwym miejscu.
Chcesz coś sprzedać? Wynająć swoje mieszkanie lub garaż? Pozbyć się nietrafionych prezentów? My Ci w tym pomożemy.

Sprawdź co nas wyróżnia od znanych portali aukcyjnych:

 
Ogloszenia.WirtualneMedia.info Znany portal aukycjny
sprzedaż ogłoszenia aukcja
sprzedawcy osoby prywatne sklepy oraz firmy
odbiór towaru osobisty kontakt przelew i wysyłka
co sprzedajemy używane rzeczy nowe rzeczy
koszty pośrednicwa za darmochę! opłaty i prowizje
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury