Tanio Logo na Twoją stronę - Darmowe Ogłoszenia Drobne - Darmowy Serwis Ogłoszeniowy
Ogłoszenie:

Tanio Logo na Twoją stronę

dodano: 2019.01.07 ważne do: 2019.12.31 wyświetleń: 228
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Projektuję czysto i schludnie

Chcesz aby twoje logo było zapamiętane? Chcesz aby dało się je umieścić w dowolnym otoczeniu i żeby zawsze wyglądało profesjonalnie? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Logotypy które projektujemy mają przede wszystkim służyć Twojej firmie. Dlatego zawsze pracę zaczynam od poznania twoich potrzeb.

Najlepsze projekty buduje się etapami. Dlatego zastosuję sie do Twoich uwag i poprawię moje propozycje aby stworzyć dla Ciebie logo idealne.

" Logo nie sprzedaje, ale identyfikuje. Logo czerpie z produktu, którego jest symbolem – nie na odwrót. Logo jest mniej ważne niż produkt, do którego się odnosi. Jego znaczenie jest bardziej istotne niż sam wygląd. "
 
  • Jedna propozycja logo typograficznego
  • 2 poprawki (łącznie)
  • Podstawow format plików (.png)
  • Gwarancja 100% satysfakcji
Zapraszam do współpracy...
 
Kontakt
Paweł
81-173 Gdynia, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury