Profesjonalne usługi sprzątające - Darmowe Ogłoszenia Drobne - Darmowy Serwis Ogłoszeniowy
Ogłoszenie:

Profesjonalne usługi sprzątające

dodano: 2019.07.08 ważne do: 2019.09.06 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:
Sprzątanie biura Warszawa wielu firmom może przysporzyć prawdziwych problemów. Na szczęście nie musi to być standardem. Firma sprzątająca biura Warszawa Bryliant chętnie sprosta wszystkich oczekiwaniom klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalną kadrę pracowniczą oraz niezbędny sprzęt do wykonywania wszelkich usług. W naszej flocie znajdują się automaty myjące zarówno te prowadzone, jak i samojezdne. To właśnie one pozwalają nam na przywrócenie czystości każdej podłogi. Ponadto nasi pracownicy korzystają również z polerek oraz szorowarek. Ten sprzęt świetnie sprawdza się w przypadku prac doczyszczeniowych, a także i polerowania wszelkich powłok ochronnych. Warto wspomnieć również o tym, że jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zamiatarek, które służą do utrzymywania czystości na terenach zewnętrznych. Nieustannie inwestujemy w nasz sprzęt oraz testujemy nowe technologie. Dzięki temu jesteśmy wiodącą firmą sprzątająca na terenie całej Polski.
 
Kontakt
Bryliant
ul. Na Skraju 68, 02-197 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury