Wynajem drona - filmowanie z powietrza - Darmowe Ogłoszenia Drobne - Darmowy Serwis Ogłoszeniowy
Ogłoszenie:

Wynajem drona - filmowanie z powietrza

dodano: 2019.01.30 ważne do: 2019.07.26 wyświetleń: 36
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Filmowanie dronem świadczymy nie tylko na terenie Wrocławia, ale i całego regionu, dlatego zapraszamy do współpracy firmy dla których wykonamy: zdjęcia lub film z lotu ptaka. Swoje usługi dronem dotyczą przygotowania materiału filmowego lub/i zdjęciowego, który może być wykorzystany do celów promocyjnych, csr-owych, kulturalno-społecznych itd. Wideofilmowanie realizujemy za pomocą kamery 4K oraz wielu technik montażowych, które zagwarantują wyjątkowość każdego filmowi czy zdjęciu. Nasz dron lata w pomieszczeniach, może także nadawać transmisję na żywo podczas lotu, dzięki czemu możemy streamować. Polecamy!
Kontakt
Dronography
ul. Tęczowa 78, 53-603 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Baza Noclegowa, noclegi, kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, agroturystyka, agroturystyka, mazury, wypoczynek na mazurach, urlop na mazurach, kwatery mazury, wakacje na mazurach, majówka mazury, domki na mazurach, pokoje z łazienkami mazury, tanie noclegi mazury